2025-йил ҳосили учун экилган кузги бошоқли дон парваришда агротехник тадбирлар тўғри олиб борилиши юзасидан маълумот
Қашқадарё вилоят бошқармаси ва туман бўлимлари томонидан ҳудудларда 2025-йил ҳосили учун парвариш қилинаётган ғалла майдонларида агротехник тадбирларни ўтказилиши юзасидан доимий назорат тадбирлари олиб борилмоқда.
27 Февраль 2025 587
Навоий вилояти Қизилтепа туманида қишлоқ хўжалиги йўналишида амалга оширилаётган ишлар, етиштирилаётган маҳсулотлар, эришилаётган ютуқлар акс этган кўргазма ва арзонлаштирилган савдо ярмаркаси ташкиллаштирилди.
27 Февраль 2025 424
ЎзЛиДеП депутатлик гуруҳида Ўзагроинспекция Хоразм вилоят бошқармасининг 2024 йилдаги натижалари ва 2025 йилнинг устувор вазифалари юзасидан ҳисоботни тингланди
25 Февраль 2025 563
Туркия ун саноати федерацияси–(ТУСАФ) томонидан Туркиянинг Анталия шаҳрида жорий йилнинг 13–16 февраль кунлари “Барқарор келажак” номидаги ХИХ-Халқаро конгресси бўлиб ўтди
22 Февраль 2025 553
2025-йил ҳосили учун парвариш қилинаётган уруғлик ғалла майдонларида агротехник тадбирларни ўз вақтида ва сифатли амалга оширилиши “Ўзагроинспекция” томонидан  доимий назорат қилиб борилмоқда.
2025-йил ҳосили учун парвариш қилинаётган уруғлик ғалла майдонларида агротехник тадбирларни ўз вақтида ва сифатли амалга оширилиши “Ўзагроинспекция” томонидан доимий назорат қилиб борилмоқда.