2025-yil hosili uchun ekilgan kuzgi boshoqli don parvarishda agrotexnik tadbirlar to‘g‘ri olib borilishi yuzasidan maʼlumot
Qashqadaryo viloyat boshqarmasi va tuman bo‘limlari tomonidan hududlarda 2025-yil hosili uchun parvarish qilinayotgan g‘alla maydonlarida agrotexnik tadbirlarni o‘tkazilishi yuzasidan doimiy nazorat tadbirlari olib borilmoqda.
27 Fevral 2025 587
Navoiy viloyati Qiziltepa tumanida qishloq xo‘jaligi yo‘nalishida amalga oshirilayotgan ishlar, yetishtirilayotgan mahsulotlar, erishilayotgan yutuqlar aks etgan ko‘rgazma va arzonlashtirilgan savdo yarmarkasi tashkillashtirildi.
27 Fevral 2025 426
O‘zLiDeP deputatlik guruhida O‘zagroinspeksiya Xorazm viloyat boshqarmasining 2024-yildagi natijalari va 2025-yilning ustuvor vazifalari yuzasidan hisobotni tinglandi
25 Fevral 2025 564
Turkiya un sanoati federatsiyasi–(TUSAF) tomonidan Turkiyaning Antaliya shahrida joriy yilning 13–16-fevral kunlari “Barqaror kelajak” nomidagi XIX-Xalqaro kongressi bo‘lib o‘tdi
22 Fevral 2025 555
2025-yil hosili uchun parvarish qilinayotgan urug‘lik g‘alla maydonlarida agrotexnik tadbirlarni o‘z vaqtida va sifatli amalga oshirilishi “O‘zagroinspeksiya” tomonidan  doimiy nazorat qilib borilmoqda.
2025-yil hosili uchun parvarish qilinayotgan urug‘lik g‘alla maydonlarida agrotexnik tadbirlarni o‘z vaqtida va sifatli amalga oshirilishi “O‘zagroinspeksiya” tomonidan doimiy nazorat qilib borilmoqda.